Технологии

Зелений спалах у небі над російським містом потрапила на відео

window._settings.components.eagleplayer = window._settings.components.eagleplayer || {}; window._settings.components.eagleplayer.enabled = true; window._settings.components.eagleplayer.templates = {"multiplayer":["9116","10737","10738","10739","10740"],"scroll":["10409","10410","10737","10738","10814"]}; window._settings.components.eagleplayer.relatedVideosHeight... ( подробнее )

У Росії знайшли літак третьої світової війни

Перспективний російський багатоцільовий винищувач п'ятого покоління Су-57, отримав наддалеку гіперзвукову ракету Р-37М, може виявитися зброєю третьої світової війни, пише Daily Express.

У публікації, що отримала назву «Попередження про третій світовій війні: російські винищувачі Су-57 будуть оснащені гиперзвуковыми ракетами», британський... ( подробнее )

Виявлені прилетіли з іншої галактики об'єкти

Вчені Лейденського університету (Нідерланди) виявили поблизу Чумацького Шляху зірки, які, ймовірно, утворилися в іншій галактиці. Стаття астрономів опублікована в журналі Monthly Notices of the Royal Astronomical Society.

Дослідники провели пошук швидко рухаються об'єктів серед семи мільйонів зірок. Для цього вони проаналізували отримані... ( подробнее )

Вирішена одна з найбільших загадок біології

Міжнародна група вчених вперше виявила механізм, який контролює реплікації (подвоєння) молекули ДНК. Протягом десятиліть залишалося невідомим, як забезпечується правильна і безпомилкова черговість копіювання окремих фрагментів ДНК. Стаття дослідників опублікована в журналі Cell.

Синхронізацією реплікації ДНК (англ. replication timing, RT)... ( подробнее )

Доведено поширення інопланетян по всьому Чумацькому Шляху

Вчені Гарвард-Смітсонівського центру астрофізики (США) з'ясували, що живі організми здатні розселитися по всьому Чумацькому Шляху з допомогою різних космічних об'єктів, включаючи метеорити, астероїди і комети. Про це повідомляє видання Science Alert.

Згідно з гіпотезою панспермії, мікроорганізми або необхідні для зародження життя речовини... ( подробнее )

Розкрито застосування Китаєм проти США російських С-400

Російські зенітні ракетні системи С-400, які Китай купив у Росії, дозволять прикривати підготовку до пуску батарей системи DF-21D, що дозволяє при необхідності вражати есмінці ВПС США. Про це пише в «Известиях» військовий історик Дмитро Болтенков.

«Великий плюс комплексів ППО в тому, що їх легше розгортати. Їм не потрібні двокілометрові... ( подробнее )

У США заявили про успішне випробування Росією гіперзвукової ракети «Циркон»

З 2015 року Росія провела п'ять успішних льотних випробувань гіперзвуковий протикорабельної крилатої ракети «Циркон», повідомляє CNBC.

Американський телеканал, посилаючись на два джерела в розвідці США, уточнює, що останній тест відбувся 10 грудня, коли ракеті вдалося набрати швидкість вісім чисел Маха.

Один зі співрозмовників... ( подробнее )

Жорстка посадка F-15 зі «стрибками» потрапила на відео

window._settings.components.eagleplayer = window._settings.components.eagleplayer || {}; window._settings.components.eagleplayer.enabled = true; window._settings.components.eagleplayer.templates = {"multiplayer":["9116","10737","10738","10739","10740"],"scroll":["10409","10410","10737","10738","10814"]}; window._settings.components.eagleplayer.relatedVideosHeight... ( подробнее )

У Росії помітили нові ознаки глобальної катастрофи

Міжнародна група вчених виявила ознаки нестабільності льодовикового комплексу Вавілова, розташованого на Північній Землі. В останні роки рухливість крижаної шапки різко зросла і в 2015 році досягла 25 метрів в день, хоча в середині минулого століття вона не перевищувала кількох сантиметрів в день. Стаття дослідників опублікована в журналі Earth and... ( подробнее )

У Росії створять бойовий безпілотник для боротьби з дрона

Подільський електромеханічний завод (ПЕМЗ) розробляє безпілотний бойовий модуль для боротьби з дрона на малих висотах. Про це розповів Умахан Умаханов, генеральний конструктор заводу за програмою «Самум» (понадмобільна артилерійська багатоцільова установка модернізована), передає РИА Новости.

«Самум» призначений для захисту від ударів тактичних... ( подробнее )