Технологии

У США назвали причину неможливості завоювати Росію

США, Росія, Афганістан, Китай та Індія є країнами, які неможливо завоювати, вважає We Are The Mighty.

Американське видання патріотичної спрямованості зазначає, що Сполучені Штати не вийде захопити не тільки з найпотужніших на планеті Збройних сил, великої території і високої чисельності населення, але також з-за дозволу громадянам мати... ( подробнее )

«Армату» запропонували спростити

Вартість російського танка Т-14 «Армата» знизиться після дослідно-військової експлуатації, що дозволяє відмовитися від надлишкових інновацій в машині, заявив РІА Новини військовий експерт Олексій Леонков.

«У найближчому майбутньому певна партія цих машин надійде в дослідно-військову експлуатацію в російську армію, в ході якої можна буде... ( подробнее )

Спростовано міф про шкоду вуглеводів

Вживання помірної кількості вуглеводів корисно для здоров'я і може продовжити життя. До такого висновку прийшли американські фахівці з Жіночої лікарні Брігхем в Бостоні. Про це повідомляється в прес-релізі на MedicalXpress.

Результати попередніх рандомізованих досліджень показали, що низьковуглеводні дієти сприяють короткострокової втрати... ( подробнее )

У Моз порадили підходяще для спеки вино

Головний позаштатний психіатр-нарколог міністерства охорони здоров'я Росії Євген Брюн розповів, яке вино краще вживати у спеку. Своєю порадою він поділився з агентством РИА Новости.

За його твердженням, розбавлений навпіл водою біле вино втамовує спрагу і не завдає серйозної шкоди здоров'ю під час спеки, тоді як червоне вино «важче з-за... ( подробнее )

Знайдено просте засіб профілактики раку

Дослідники з Університету штату Іллінойс (США) з'ясували, що сполуки групи эндоканнабиноидов, що утворюються в організмі при метаболізмі омега-3 жирних кислот, здатні інгібувати ріст і поширення раку. Про це повідомляється в прес-релізі на MedicalXpress.

У 2017 році вчені визначили нову групу метаболітів, званих эндоканнабиноидными эпоксидами... ( подробнее )

Названа головна причина епідемії раку в світі

Вчені Університету штату Арізона прийшли до висновку, що людська діяльність сприяє поширенню онкологічних захворювань не тільки серед населення, але і серед тварин, що мешкають у природному середовищі. Стаття фахівців опублікована в журналі Nature Ecology & Evolution. Про це повідомляється в прес-релізі на Phys.org.

Дослідники називають... ( подробнее )

Названий спосіб запобігти облисіння

Вчені з Університету Джонса Хопкінса (США) показали, що синтетичне з'єднання D-PDMP здатне зупинити втрату волосся, їх знебарвлення і запалення шкіри. Експериментальний препарат зупиняє синтез жирів гликосфинголипидов (GSL), які беруть участь в активації запальних процесів. Про це повідомляється в прес-релізі на EurekAlert!.

Відомо, що... ( подробнее )

Новітній російський бойовий лазер помістили в фургон

Російське акціонерне товариство «Астейс» створило фургон, в якому буде використовуватися новітній російський бойовий лазер «Пересвіт». Про це повідомляє РИА Новости.

За словами представника підприємства, в даний час в російських силових відомствах використовуються більше 2,5 тисяч броньованих автомобілів «Астейс».

На початку травня... ( подробнее )

Росія застосувала «найкращі у світі» стелс-ракети

В ході навчань «Схід-2018» на полігоні «Телемба» (Бурятія) російські військові задіяли мішені-імітатори ракет низькою радиозаметности, характеристики яких перевершують вже прийняті на озброєння відомі зарубіжні аналоги. Про це повідомив тижневику «Зірка» начальник 76-ї дивізії ППО полковник Сергій Тихонов.

За його словами, «командування... ( подробнее )

Розкрито подробиці нового двигуна Су-57

Двигун другого етапу «Виріб 30» створюється в тих же габаритах, що і встановлений на перспективний російський винищувач п'ятого покоління Су-57 агрегат АЛ-41Ф1, розповів «Зірці» заступник технічного директора Комсомольського-на-Амурі авіаційного заводу імені Гагаріна Юрій Кондратьєв.

«Двигун другого етапу намагаються зробити в тих же габаритах,... ( подробнее )