Автотехника

Оновлений Kia Sorento отримав найвищий рейтинг безпеки від IIHS

За результатами краш-тестів, проведених Страховим інститутом дорожньої безпеки (США), оновлений кросовер Kia Sorento отримав найвищий рейтинг безпеки Top Safety Pick+.

Американський Страховий... ( подробнее )

Сезонне зберігання шин: поради фахівців Nokian Tyres

Двічі на рік кожен автолюбитель стикається з необхідністю сезонної заміни шин. Як правильно зберігати шини, щоб зберегти їх споживчі властивості? У компанії Nokian Tyres підготували прості та корисні рекомендації.

подробнее )

На Набережному шосе 27 квітня обмежать рух

Рух транспорту по Набережному шосе на ділянці від Поштової площі в напрямку станції метро «Дніпро» перекриють 27 квітня в 23:00.

Як повідомляється на офіційній сторінці «Київавтодору» в Facebook,... ( подробнее )

На бульварі Академіка Вернадського 28 квітня перекриють рух

Рух транспорту по правій стороні бульвару Академіка Вернадського перекриють з 08:00 до 18:00 28 квітня.

Як повідомляє прес-служба «Київавтодору», по правій стороні бульвару на ділянці від вул.... ( подробнее )

Mercedes-Benz «АТЛАНТ» – новий офіційний постачальник сервісних послуг і оригінальних запчастин для ремонту автовозів LOHR в Україні

14 травня 2018 року Центр комерційної техніки Mercedes-Benz «АТЛАНТ», що входить в структуру Корпорації УкрАВТО, отримав новий статус – найбільший дилер комерційної техніки Mercedes-Benz став постачальником сервісних послуг LOHR Service і оригінальних запасних частин для ремонту автовозных установок торгової марки LOHR на території України.

подробнее )

На шляхопроводі через залізничні колії на примиканні просп. Комарова до просп. Курбаса 28 і 29 квітня обмежать рух

Рух транспорту буде обмежено з 21:00 28 квітня до 23:00 29 квітня в напрямку вул. Героїв космосу.

Як інформує прес-служба «Київавтодору», на шляхопроводі триває ремонт деформаційних швів і асфальтобетонного... ( подробнее )

З 10 квітня на Набережному шосе обмежать рух

З 10 квітня на Набережному шосе на ділянці від Поштової площі до мосту Метро частково обмежать рух транспорту у зв'язку з капітальним ремонтом дорожнього покриття.

Як повідомляє прес-служба «Київавтодору»,... ( подробнее )

ОККО розіграє мільйон гривень для реалізації ідей українців

Нещодавно мережа ОККО представила свою останню місію: «Щоб в Україні втілювалося в життя більше хороших ідей». А вже з 1 травня в компанії стартувала всеукраїнська акція «Мільйон на ідею». Кругосвітню подорож, новий бізнес-проект або довгоочікуваний ремонт у квартирі – якими б не були ідеї, ОККО допоможе втілити їх у життя.

подробнее )

На эстакадном з'їзді з Дніпровського узвозу на Набережне шосе 8 і 9 травня обмежать рух

Як інформує прес-служба «Київавтодору», 8 та 9 травня на эстакадном з'їзді з Дніпровського узвозу на Набережне шосе запланований ремонт асфальтобетонного покриття.

У зв'язку з цим рух транспорту... ( подробнее )

На проспекті Миру 20 квітня пройдуть ремонтні роботи

Як повідомляє «Київавтодор», з 09:00 до 18:00 20 квітня на проспекті Миру (ділянка від Дарницької площі до вул. Григорія Чупринки) будуть проводитися роботи з облаштування асфальтобетонного покриття.

На... ( подробнее )