Телефоны

Як зробити таблицю в «Фотошопі»? Поради та рекомендації

При створенні проекту доводиться користуватися різними джерелами, засобами та програмами. Залучається будь-яка корисна інформація, не менш важливий і питання економії часу. Але трапляється так, що який-небудь об'єкт, необхідно створити в додатку, який погано адаптована під поставлену задачу.

Припустимо, нам необхідно в графічному середовищі... ( подробнее )

Нові амазонки Алекса-пристроїв включають в себе будильник та мікрохвильова піч

Електронної комерції гіганта оголосили більше десятка нових гаджетів в презентації ЗМІ в свою штаб-квартиру на ніч в Сіетлі.

Новинки асортименту від годин, домашня забезпеченість, мікрохвильова піч, автомобіль гаджети і пристрої сторонніх виробників.

Тільки деякі з нових пристроїв будуть доступні в Австралії, які включають Ехо... ( подробнее )

Як дізнатися свій ММР "Доті 2"? Поради та рекомендації

Dota 2 є одним з небагатьох проектів, яким вдалося перевернути ігрову індустрію. Це популярна гра, яка просунула киберспортивные дисципліни на абсолютно новий рівень. За весь час існування концепції жанру MOBA гра пройшла шлях від користувача карти до гри світового масштабу, яка збирає мільйони глядачів на турнірах. Нинішні кіберспортсмени мають... ( подробнее )

Як розблокувати ядра процесорів AMD: інструкція

Цей невеликий оглядовий матеріал буде присвячений тому, як розблокувати ядра процесорів AMD. Також будуть розглянуті програмні засоби, за допомогою яких може бути виконана дана досить складна операція. В додаток до цього будуть надані практичні поради щодо того, які з них в кожній ситуації найбільш оптимально застосувати. На додаток до цього, буде... ( подробнее )

IFA 2018: гігантський пауэрбанк на 41.6 Ач і недорога водостійка Bluetooth-акустика Promate своїми очима

Promate — одна з тих компаній, які виробляють абсолютно неймовірна кількість різноманітної продукції. І це не смартфони, про які постійно говорять і чекають презентацій, а речі, які привертають значно менше уваги, але без яких не обходиться жоден сучасний чоловік. Якщо постаратися-то описати асортимент, то це — різноманітні аксесуари для смартфонів,... ( подробнее )

Телефон ви дійсно повинні чекати

А у нових айфонів задаються, щоб завтра потрапити на прилавки в Австралії, і ХЗ хз Макс візуально майже не відрізняється від айфона Х, за винятком більшого екрану на максимум. Айфон XS-це пряма заміна для iPhone і 2017 х 5,8-дюймовим екраном, починаючи з$1629.

Айфон хз Макс, найбільший з усіх iPhone, це більш дорогий телефон, починаючи... ( подробнее )

Розблокування ядер: види та відмінність процесорів, методи, інструкції і програма для розблокування

В рамках цього невеликого матеріалу буде розглянута така досить складна на перший погляд операція, як розблокування ядер. Будуть наведені можливі способи її виконання та надано рекомендації щодо того, який з них вибрати в кожній конкретній ситуації. Додатково будуть перераховані найменування колекцій моделей мікропроцесорів, на яких її можна реалізувати.

Призначення

Розблокування... ( подробнее )

Проходження квесту "Заборонені знання" в Dragon Age 2

Dragon Age 2 – найпопулярніша гра в жанрі RPG, продовження оригінальної Dragon Age. Тут продовжується розповідь про світ, в якому ніколи не припиняється війна між різними державами, а всьому цьому заважають потойбічні сили, монстри і дракони. Гру можна назвати одним із самих великих і масштабних проектів в своїй ніші за останні 10 років. З-за цього... ( подробнее )

Таємниці над зникненням продуктів Apple

З приходом на iPhone 8 і iPhone Х в минулому році, компанія Apple представила бездротову зарядку для своїх пристроїв. Технологія означає, що ви можете зарядити свій iPhone на килимок для зарядки і не повинні підключити його до соку батареї. На сьогоднішній день компанія Apple використовувала сторонні продукти для забезпечення цієї можливості в той... ( подробнее )

Початок передзамовлень OUKITEL C12 Pro: модний екран з вирізом і ціна від $69,99

17 вересня 2018 року в онлайн-магазинах Gearbest і DX відкриваються попередні замовлення на смартфон OUKITEL C12 Pro. Новинка отримала широкоформатний екран на 6,18 дюймів, надтонкий корпус, відмінну продуктивність і акумулятор на 3300 маг. При цьому ціна апарату передзамовлення становить 69,99 доларів США. Давайте детально розглянемо цю новинку.

***... ( подробнее )