Телефоны

Історія Android: як розвивалася сама популярна операційна система для смартфонів

Сьогодні Android є найпоширенішою операційною системою в світі. У листопаді 2017 року її частка перевищила частку Windows і продовжила своє зростання. Число активних Android-пристроїв вже перевищує 2 мільярди штук. Але Android не завжди був таким успішним і популярним, хоча для нинішнього покоління 18-річних він існував «завжди». Про те, як розвивалася... ( подробнее )

Класичний Моторола телефону сальто зробити (дорого) камбек

Легендарний Моторола RAZR телефону сальто робить повернення, згідно зі звітом Уолл-Стріт Джорнал.

Коли БГМ глобальної (компанія, яка придбала права на мобільного бренду Nokia) відновлено улюблений Нокіа 3310 на початку 2017 року, вона не сильно змінилася. Він привіз дешеві і міцні пристрої, що не принципово відрізняється від оригіналу.

Нові... ( подробнее )

Налаштування точки доступу у режимі точки доступу: інструкції. Роздача інтернету

У більшості пересічних користувачів існує оману щодо налаштування та використання точки доступу Wi-Fi, пов'язане з тим, що далеко не все чітко собі уявляють, що це таке, не кажучи вже про те, якими саме методами можна швидко створити її на різних пристроях. Чомусь багато хто вважає, що точка доступу і маршрутизатор - це одне і те ж. Це не зовсім... ( подробнее )

Не працює мікрофон в "Стиме": типові помилки та методи їх вирішення

Ви підключилися до чату у трансляції або мультіплеере, тільки щоб виявити, що чомусь не працює мікрофон в "Стиме"? В налаштуваннях і інших додатках все було нормально, але голосової оверлей Steam відмовляється запускатися? Тоді цей матеріал для вас.

Якщо раніше звук від мікрофона був, але потім зник, або якщо у вас жодного разу не виходило... ( подробнее )

Телстра дражнить смартфон 5г угод з мобільного революції з'явиться

Telstra був гоночний мати свою мережу 5G запущена в 2019 році, а 5г-сумісні смартфони стають доступними. Оператор оголосив цей день він вдарив угод з рядом виробників смартфонів, щоб принести їх телефони "виключно" у своїй мережі 5G в першій половині року.

Телстра була кою на конкретику, посилаючись на комерційну чутливості з боку виробників... ( подробнее )

Apple отримує рідкісний крок на тлі слабкого зростання продажів iPhone

Акції Apple увійшов на цій зупинці торгівлі як споживача технологічний гігант оголосив, що не буде відповідати цілям доходів з-за більш низьких, ніж очікувалося, попиту на найпопулярніші пристрої, особливо в Китаї.

Прогноз компанії США 84 млрд. доларів доходу за перший квартал нижче очікувань 91.5 млрд. дол.

Ставши першою компанією,... ( подробнее )

Контролер жорстких дисків: опис і особливості

Жорсткий диск - це один з головних компонентів в комп'ютері, без якого система не зможе функціонувати, так як всі дані, включаючи операційну систему, зберігаються саме на ньому. Як у будь-якого пристрою, у жорсткого диска контролер теж є.

Механічне будова жорсткого диска стає найбільш вразливим місцем у всьому системному блоці. Це єдине... ( подробнее )

Смартфон програми для діагностики депресії в залежності від активності

Ідея викликала гонка для розробки додатків, які попереджають про можливу психічних криз в галузі охорони здоров'я. Назвати його смартфон, психіатрії та дитячої психології 2.0. Дослідження пов'язують інтенсивному використанні смартфон з погіршенням психічного здоров'я підлітків. Але як підлітки прокрутіть через Instagram і Snapchat, витрусити тексти... ( подробнее )

Материнська плата ASUS B85M-G: опис, технічні характеристики, відгуки

Компанія ASUS випускає різні комплектуючі для персональних комп'ютерів. В наявності у виробника є материнські плати і відеокарти, які коштують понад 10 тисяч рублів. Проте не забуває компанія і про бюджетних моделях. На початку 2017 року на ринках з'явилася материнська плата ASUS B85M-G. Він випускається з метою оновити попередні покоління комплектуючих... ( подробнее )

Дурних, дивних і дивовижних гаджетів Кес 2019

ПОПРОЩАТИСЯ ЗІ СКЛАДАНИЙ СУШАРКА

Це дійсно Віллі Вонка-тип речі: громіздкий автомат, який складає весь одяг для вас.

Foldimate з'явилися в минулому році, але за всіма ознаками був трохи катастрофи, жує одяг без бажаного результату. Але компанія явно не поліпшили його функціональність, як це, здається, прекрасно складіть одяг,... ( подробнее )