Телефоны

Як підготувати «Макбук» до продажу? Корисні поради

Ноутбук MacBook – чудовий прилад, який демонструє хорошу працездатність навіть після довгих років експлуатації. Привабливий зовнішній вигляд та регулярне оновлення операційної системи дає можливість портативних комп'ютерів від компанії Apple тривалий час залишатися в ціні. При необхідності фірмове пристрій можна легко обміняти на новий. Головне -... ( подробнее )

B&про H9i коментар: розкішний прослуховування приходить на чималу ціну

Вони стильні, зручні і справляють потужний звук. Але коли мова йде про "технології розкоші" це платить, щоб діяти з обережністю.

Навушники розроблені нагородами данська дизайнер Якоб Вагнер. Якщо ви чуєте щось подібне і автоматично думаю, що таку заяву перекладається як "це буде дорого", то ви абсолютно праві.

Висока-кінець навушників... ( подробнее )

Телстра рекламує новий 5G етапів, включаючи смартфон прототип

Оператор завершила так звану першу Австралії 5г 5г відеодзвінок між Сідней і Золоте узбережжі. Виклик був завершений минулого тижня спільно з телекомунікаційною компанією, мережа технологічних партнерів компанії Ericsson і Qualcomm і знову сьогодні показали, що компанія описала як реальних умовах.

Докладніше: гонки австралієць телекомунікаційних... ( подробнее )

Як перевстановити БІОС на ноутбуці: покрокова інструкція

Сучасні комп'ютерні пристрої, включаючи і ноутбуки, в обов'язковому порядку оснащуються спеціальними чіпами первинної пам'яті, званими Біос, в яких присутня передустановлене програмне забезпечення у вигляді прошивки, що дозволяє розпізнавати і зберігати інформацію про наявні в пристрої «залізних» компонентах, забезпечувати коректну завантаження операційної... ( подробнее )

Жінка-фінансовий директор компанії Huawei заарештований

Канадські власті підтвердили арешт з представником Міністерства юстиції Іен Маклеод сказав Мен Ваньчжоу був затриманий у Ванкувері, Британська Колумбія, в суботу.

Маклеод сказав, що заборона публікації був введений у справу і він не може надати більш детальну інформацію. Заборона була шукати пані Мен, який має слуханні в п'ятницю, сказав... ( подробнее )

Що таке активатор і як ним користуватися?

Саме поняття активатора має досить багато значень. Однак у випадку з програмним забезпеченням, використовуваним на будь-якому комп'ютері, трактування цього терміна істотно звужується. Далі пропонується розглянути, що таке активатор, які типи такого існують, як користуватися такими програмами і наскільки доцільним або навіть законним є застосування... ( подробнее )

Як видалити Site Navigation: найпростіші методи

При використанні для роботи в інтернеті більшості відомих браузерів користувачі можуть зіткнутися з непередбаченими проблемами, що стосуються того, що деякі розширення (доповнення у вигляді плагінів і панелей) встановлюються мимовільно. Одним з найбільш настирливих вважається Site Navigation. Як видалити цей компонент, інтегрується в браузери без... ( подробнее )

Приголомшливі образи приходять з важкими попередження

Знімки були виявлені в якості кандидатури для людей з Lumix вибір нагороди, участь фотографа Британський Музей Природної історії дикої природи року конкурс.

Фотографи покликані продемонструвати фотографії дикої природи як мистецтва, спонукаючи глядачів, а себе вважати наше місце в природному світі, і наш обов'язок захистити його.

подробнее )

Що таке вебка? Значення слова

Де знайти хорошу вебку з ефектами? Що робити, якщо не працює вебка? Яка вебка краще? Багато користувачів мережі рано чи пізно починають задаватися подібними питаннями. Багато... Але не всі. Деякі люди поняття не мають, про що йде мова, і ставлять інше питання: що таке вебка? Якщо ви ставитеся до їх числа, то не засмучуйтесь! В цьому немає нічого... ( подробнее )

Велике оновлення очікується для AirPods Apple на початку 2019 року

Компанія Apple випустить оновлену модель свого AirPods з оновленням специфікації Bluetooth і "підтримка бездротової зарядки" в першому кварталі 2019 року, з часто точний аналітик компанії Apple Мін-Чі Куо.

За чутками, це може бути чохол для бездротової зарядки від Apple підноситься у вересні 2017 року, коли компанія оголосила про своє тепер... ( подробнее )