Телефоны

Новий телефон від Google виглядає її кращою

В останні кілька років, пошуковий гігант перейшов у простір на жорсткому диску з захопленням в спробі конкурувати з Apple і Amazon з гаджетами, включаючи смартфони і домашніх акустичних систем.

Минулого місяця Apple провела свій щорічний флагманський запуск нового продукту, пізніше відкриття трьох нових айфонів і пару тижнів Амазонки наслідували... ( подробнее )

План Google, щоб зупинити телемаркетингу

Компанія дивак зобов'язання на запуск двох смартфонів, планшетних комп'ютерів і смарт-хаб з екраном в Нью-Йорку, і була однією з небагатьох подробиці подій, які ще не просочилися в інтернет заздалегідь.

Гугл... ( подробнее )

Смартфон OUKITEL WP1 пройшов 8 тестів на водозахист

Остання новинка від китайського виробника OUKITEL під назвою WP1 популярна у користувачів відразу з кількох причин: батарея на 5000 маг, водонепроникний і ударостійкий корпус. Для підтвердження статусу безпечного і дійсно водозахищеного смартфона, співробітники OUKITEL провели ряд жорстких тестів над OUKITEL WP1. Всі ці водні процедури можна подивитися... ( подробнее )

Адаптер для карти пам'яті: що це за пристрій і для чого воно потрібно?

Знімні карти пам'яті, так само як і їх найближчі родичі у вигляді звичайних флешок, завойовують все більшу популярність серед користувачів у якості мініатюрних пристроїв зберігання інформації. Найчастіше вони застосовуються в мобільних девайсах, в яких повноцінний USB-роз'єм для підключення флешки не передбачено. Однак на комп'ютерах і ноутбуках... ( подробнее )

Онлайн сталкерів може бути поміщений у в'язницю на п'ять років

Пропоновані поправки також дозволяють поліції штату Новий Південний Уельс шукати затримано замовлень насильства у відповідь на серйозні зловживання в інтернеті.

"Сучасні технології вимагають сучасних законів", державний Генеральний прокурор Марк Спикман повідомив журналістам у Сіднеї в неділю.

“Мова йде не про захист людей, які... ( подробнее )

Як розшифровується "Доту"? Історія легендарної гри

В даний час випущено величезну кількість відеоігор, які мають різні напрямки і націлені на свою аудиторію. Деякі проекти беруть витоки в далеких 2000-х. І в цілому, напрямки зароджувалися саме в цей час, а зараз ми маємо цілий ряд критеріїв, які зумовлюють популярність гри. Цікава історія саме тих проектів, які є гігантами і перевернули індустрію.... ( подробнее )

Socket S1: Процесори та характеристики

Socket S1 - це роз'єм, який розташовується на мобільних пристроях, тобто, ноутбуках. Цей сокет розрахований на процесори фірми AMD, моделі Athlon 64, Turion 64 і Sempron пізніх випусків. З'явились ноутбуки з даними роз'ємом в травні 2006 року, вони могли підтримувати вже в той час процесори з двома ядровыми потоками. Процесори для ноутбука Socket... ( подробнее )

Як встановити ModLoader: інструкція для Terraria

У багатьох іграх для кращої стабільності модифікацій бажано використовувати спеціальні програми, через які і встановлюються додаткові файли. Однією з таких утиліт є ModLoader. З програмою знайомі ті, хто любить встановлювати моди на GTA: San Andreas, Oblivion, Skyrim, Terraria і подібні ігри, які легко піддаються змінам з боку аматорських доповнень.... ( подробнее )

Нінтендо патент файли для гри бій телефон випадку

Патент не отримав, але в ньому міститься корпус з кнопками, які можна натискати на сенсорний екран смартфона для того, щоб грати в Мобільні ігри, які викликають ностальгічні класику минулого.

Патент описує чохол для телефону, який дозволяє перетворити ваш смартфон в гру хлопчик двійник, хоча справа не запускати себе ігри.

Замість... ( подробнее )

Таблиця кодів символів у Windows

Таблиця кодів символів у сучасних комп'ютерах може бути використана будь-юзером. Що це таке? І де знайти подібний елемент? Як їм користуватися і для яких цілей? Далі постараємося дати відповіді на всі перелічені питання. Зазвичай таблиці символів дозволяють друкувати унікальні знаки в текстових документів. Головне - знати, якими вони бувають, а також... ( подробнее )