Новости

Вибухові одкровення про Facebook

Концерн відкрийте редактор реєстру, можливо, самий вибуховий одкровення в 57 повідомлення австралійської конкуренції і цифрових платформах комісія споживчого розслідування оприлюднені сьогодні вранці.

В ході розслідування вивчаються як Facebook, Google і Twitter використання споживачів особистої інформації, а також вплив алгоритмів на новини... ( подробнее )

Чому #LibSpill в тренді

Це був результат прем'єр-міністра була в страху, після того як він використаний тест, щоб повалити Тоні Ебботт з вищий пост в 2015 році.

З містером Ебботом і Пітер Даттон готують в якості можливих претендентів, користувачі соціальних мереж діловито прогнозування майбутнього ліберального розливу керівництва партії.

"Це все люди,"... ( подробнее )

Чому Facebook здобувають ваші селфи і фотографії їжі

Понад 3,5 млрд. фотографій, зібраних з обміну фотографіями платформи без відома користувача, технічний директор компанії Майк Шрепфер розповів присутнім на конференції щорічної компанії розробників F8 і, розкриваючи ці кошти були використані для поліпшення технології штучного інтелекту компанії.

Детальніше: що вам потрібно знати про Facebook... ( подробнее )

Викрили: хитрі Facebook за

Концерн відкрийте редактор реєстру, можливо, самий вибуховий одкровення в 57 повідомлення австралійської конкуренції і цифрових платформах комісія споживчого розслідування оприлюднені сьогодні вранці.

В ході розслідування вивчаються як Facebook, Google і Twitter використання споживачів особистої інформації, а також вплив алгоритмів на новини... ( подробнее )

Як Google знає, де ви ходите по магазинах

1 трлн технологічним гігантом зловтішається свого киберпреследования можливості в блозі просування свого "відвідування магазинів" маркетинговий вимірювання послугу, в якій він стверджує, "99 відсотків точності" говорити, якщо людина зайшла в будь 200 млн фізичний магазини подивившись онлайн оголошення.

"Google не може забезпечити такого... ( подробнее )

Бос Кембридж аналітика відмовляється давати свідчення

Олександр шухер був викликаний для дачі свідчень у середу.

Олександр шухер, директор Кембриджського аналітика, право. Фото: Reuters

"Йому юридичного представництва сказав, що він тепер не... ( подробнее )

Колишній бос кампанії Обами показує, що вони можуть отримати доступ до "жахливий" відомості

Сенді Parakilas працював в якості платформи Facebook менеджер в період між 2011 і 2012. Він сказав Страж сотні мільйонів користувачів, ймовірно, були свої відомості мимоволі збирають сторонні розробники через друзів Дозвіл функція, яка залишила Facebook з "нульового" контролю або нагляду інформації про користувача.

"Після того, як дані... ( подробнее )

Хлопчик помер після гри в популярні онлайн 'непритомність гра'

Туа Muai із штату Юта в США, і його друзі грати в гру в п'ятницю Вдень в надії перекриваючи доступ кисню до мозку, щоб отримати високий або йти в Раш. За даними "Фокс Ньюс", мати Селестія Muai знайшли 12-річного несвідомому стані незабаром після цього і подзвонила в 911.

"Він просто грав у гру і він навіть жодного разу не замислилась,"... ( подробнее )

Державні службовці вільно критикувати уряд онлайн, правила трибуналу

Але вони повинні переконатися, що вони роблять це у свій особистий час, не використовувати оргтехніку, а також прийняти вигадане ім'я.

Ось наочна інтерпретація постанова Адміністративний апеляційний суд на цьому тижні, який встановив "свободу політичної комунікації" для державних службовців.

Це розглядається як перемога для свободи... ( подробнее )

Дослідження показало найбільш популярних молодіжних сленгових термінів

Швидко розвивається, постійно мінливий характер соціальних медіа буквально створили нову мову.

На початку нульових славу днів посильний MSN і MySpace, там були тільки кілька класичних умов, яка тривала десять років: БРБ (повернуся), g2g, якій виробляється (повинна йти), і звичайно, вічне в lol (голосно сміятися).

Але в наш час,... ( подробнее )