Новости

Вишивка хрестом кішок - древнє рукоділля для сучасного світу

Найбільше цінують подарунки, зроблені своїми руками. Особливо якщо цей подарунок зі значенням і обіцяє в майбутньому хорошу життя або удачу. А ще більш цінною вважається вишивка. Тому що зроблена вона своїми руками і завжди з певним змістом. Плюсом є і те, що майстер вкладає в роботу всю свою душу. Такий подарунок нікого не зможе залишити байдужим.... ( подробнее )

Росія подає в суд на Facebook, Twitter за дані

"Сьогодні Роскомнагляд починає адміністративної справи відносно обох компаній (Facebook і Twitter)," голова КСТР Олександр Жаров розповів агентству "Інтерфакс".

Державний регулятор неодноразово попереджав компаній, вони можуть бути заборонені, якщо вони не дотримуються закону 2014 і нужденних у соціальній мережі, щоб зберігати персональні... ( подробнее )

Грабіжники, представившись покупцем з Gumtree залиште жінку з жахливими травмами

В Західній Австралії жінка, намагаючись зупинити пару знахабнілих злодіїв від крадіжки їй 300 $ременя, буде цілими днями в лікарні після того, як її тіло тягли до своєї машини.

Алекс Елліот, 22, Coolbellup, Перт, залишився калікою після того, як вона вчепилася в машину, як один із злодіїв спробував на великій швидкості піти від неї додому... ( подробнее )

Інтернет спантеличило те, як намалювати хрестик правильно вірусного вікторини

Правий верхній, нижній лівий кут, потім верхній лівий, нижній правий кут. Так? Немає.

Мабуть, є вісім різних способів зробити це. Хто знав?

Теми Як намалювати Ікс-це зараз у тренді на Twitter з одного користувача, охарактеризувавши його як "винос мозку".

"Як дивно, є так багато способів, щоб намалювати х... це мені в... ( подробнее )

Фотограф Мартін Парр: особливості стилю приклади робіт

Фотографія займає все більше і більше місця в сучасній культурі. Зараз майже кожна людина може дозволити собі покупку недорогий техніки, розміщуючи роботи на різних інтернет-платформах, ділитися своїм баченням світу з іншими людьми. Через лінзи мільйонів камер проходять мільярди зображень. І лише деякі з них, найбільш цінні, залишаються в історії.... ( подробнее )

Сама мила собачка у світі помирає від 'горя'

Сонце повідомляє, що його спустошили власники ділилися новинами на Facebook і показав знаменитий пес почав страждати від проблем з серцем після того, як його брат-пес приятель одного померла в 2017 році.

Instagram... ( подробнее )

Стурбованість закони про кібербезпеки Австралії

У Всесвітній доповіді 2019, організація виявляє значні порушення прав людини в більш ніж 90 країнах і територіях, включаючи Австралію.

Хьюман Райтс Вотч піддала критиці лікуванні Австралії осіб, які шукають притулку, та біженців, перепредставленности корінних народів в системі кримінального правосуддя і поводження з ув'язненими інвалідами.

Він... ( подробнее )

'Вашингтон Пост' повідомляє про відставку Трампа

Справжній Вашингтон Пост пише газета, яка була датована 1 травня, 2019, подивися "разюче схожі на реальних копій посту".

Фейки були заповнені з анти-Трамп розповіді та веб — сайту my-washingtonpost.com також була залита історії. Вихідний код веб-сайту також завершувалися фразою "зламати планети".

“Дональд Трамп, схоже, відмовилася... ( подробнее )

Бискорню: схема і поради по збірці

У кожній рукодільниці будинку зібрані всілякі роботи - різні види вишивки, сукні для ляльок дочки і саморобні м'які іграшки, а в запасах лежать схеми - бискорню, амігурумі або алмазною мозаїки. Навіть якщо серце належить майстрині вишивки хрестиком, вона ні-ні, та візьме в руки нитку, голку або стрази, щоб спробувати себе в чомусь новому. Кривушка... ( подробнее )

Піцерії, нас закрили після вірусного фотографії працівник спить в туалет

Анонімний людина виклав фото тато Мерфі бери і випікати піцу в магазині, в Каліфорнії, на Reddit минулого тижня.

Фото, озаглавлених з "Тато Мерфі в Pacifica", показує, приймаючи працівника подрімати на підлозі в приміщенні магазину, інші.

Він створив зробити ліжко перекласти поряд з унітазом, використовуючи згорнутий матрац, подушку... ( подробнее )