Новости

Фермер убив відповідь на його відчайдушне благання

"Настав час, щоб проковтнути свою гордість і попросити допомоги", - написав він на своїй 7000 послідовників Facebook.

Джон, його дружина Саллі і 29-річний син Тома запустіть країні Долина у місті Піктон Новий Південний Уельс, поряд з кількома іншими місцевими фермерами з Камдена, Південні нагір'я і Нора. І їх останнє велике кількість опадів... ( подробнее )

Розумний дверний дзвінок рятує мама і дочка від очікуваного вторгнення

Jrisi Jusakos і її двох-з-половиною-річної були всередині спить всередині свого будинку, коли чоловік підійшов до дверей і подзвонив у двері.

Коли ніхто не відповів, чоловік нібито намагався пробитися всередину.

Без відома його словами, сім'я була "розумна двері" встановлений і чоловіка, який не перебував вдома, був у стані налякати... ( подробнее )

Бос Facebook для дачі

Новина була озвучена в Палаті представників групи нагляду, з політиками Грег Уолден і Френк Паллоне, що розкривають будинок енергетики і торгівлі Комітету слухання буде зосереджено на Facebook "використання і захист даних користувача".

Оголошення про дату слухання справи приходить як Facebook стикається з критикою за збір даних після твердження... ( подробнее )

Facebook пролунали нові дані порушення

Сонце повідомляє, що це останній ляп побачив інтимні подробиці 3 мільйонів користувачів урвал з видалення програми з посиланнями на програмне забезпечення, в серці більше конфіденційності скандал, який нещодавно потрясли фірма.

По темі: ще 200 виверткі додатка Facebook натисніть на скандал відомості

подробнее )

Порно заповнює екран на площі Перта yagan не

Пішоходів побачив на головній сторінці Сістер, коли вони проходили повз екрану інформації по входу в торговий центр в четвер увечері.

У той час як деякі знайшли це забавним і виклав фотографії в соціальних мережах, інші були в жаху від зображень.

Так чи інакше, хтось зламав публічних електронних рекламних щитів на площі Перта... ( подробнее )

Британці зіткнулися з перспективою покупки 'порно Pass' на розі магазину

Це потенційна реальність, з якою стикаються Британії після того, як уряд Великобританії в минулому році затвердив закон Про цифровий економіці 2017. Законодавство, зокрема, щоб зупинити дітей, що мають доступ до онлайн-порнографії і одним із способів перевірки віку пропонується законодавцями купує спеціальний "порно Pass" на розі магазини з карткою... ( подробнее )

Сміливий соціальний експеримент мільярдера ЗМІ знову обговорюють важливі

У середу, у США суддя постановив, що це було проти закону в президенти Трамп блокувати людей на платформі, що лежить в основі почуття того, що Twitter став настільки вкоренилася в нашому суспільстві, що це суперечить Конституції США для президента, щоб не дозволити людям бачити його твіти.

Це досить дивне становище справ і людина, відповідальна... ( подробнее )

Інста модель: 'вони натискають на кнопку і видалити своє життя

Залишивши його батьківщині, в Бразилії 6 квітня, Лукас радісно сказав своїм майже 30 000 Instagram послідовників про переїзд.

Але менш ніж через три тижні після виходу з Ріо-де-Жанейро, рахунок популярної моделі був зламаний.

Лукасу вдалося відновити доступ, але на наступний день, 23 квітня, він знову був зламаний і не був в змозі... ( подробнее )

Телстра натисніть на ППР

Перші повідомлення про широко поширених відключення з'явилися якраз перед 10 ранку, з клієнтами Телстра звітності вони були змушені повернутися до підключення 3G, і більше не були в змозі отримати доступ до інтернету.

У той час як компанія спочатку не визнаєте проблему, понад 3600 клієнтів Телстра повідомили про проблеми в aussie відключень.

Ми... ( подробнее )

Хлопчик-геній, чому ми повинні переосмислити кібербезпеки

Він живе вдома з батьками в Техасі, де він регулярно зламує підключених до інтернету пристроїв, таких як смарт-іграшки, щоб показати, як легко це для багатьох побутових пристроїв ми розраховуємо, щоб бути скомпрометовані і використані проти нас.

Він настільки хороший, що при зломі нібито безпечні мережі, які у нього були пропозиції про... ( подробнее )