Новости

Це 3D симулятор урагану не для слабкодухих.

Але якщо ви не сприймали його всерйоз досі, одна погода розетки пішов вище і поза, щоб показати глядачам, наскільки жахливі наслідки урагану Флоренція може бути.

Погода канал використовує доповнену реальність і її нещодавно створене занурення в студію, щоб повітря незвичайний 3D-моделювання прогресивної штормовий наганяння або повінь —... ( подробнее )

Facebook звинуватили даючи нове життя гендерної дискримінації

На цей раз соціальні медіа гігант ляснув щодо окремих оголошень про роботу винятково на чоловіків, закликаючи рекламодавців в певних чоловічих сферах діяльності, як правоохоронних органів, покрівельні роботи та водіння вантажівок, щоб виключити жінок зі своєї націлювання оголошень на сайті.

Активісти соціальних прав в США стверджують, що... ( подробнее )

Помилкової ідентифікації: чоловік погрожував за 'варварські' ему відео

Нудотний фільм з'явився в інтернеті, показуючи людини, сміючись у той час як свідомо косить кілька ему в 4WD.

Але в очевидному випадку помилкової ідентифікації, 19-річний Мельбурн людини Харрісон Hatzis був названий в якості злочинця в соціальних мережах, і отримали лавину загроз смерті і шквал лайки в підсумку.

"Це не я," Містер... ( подробнее )

Моторошний блог про дитячому секс-підказки люфт

Гевін Вуд, який залишив Эфириума в 2016 році, написав велику заяву після того, як BuzzFeed перевидана елементи його блозі, яка вперше спливла на Reddit групи кріптовалюти в минулому році.

"У статті, опублікованій на моєму блозі був вигадка — вигадана історія призначається, щоб запалити дискусію і розмова," пан Вуд сказав в заяві, розміщеній... ( подробнее )

Пластикові карабіни - зручна фурнітура для рюкзаків і сумок

Сучасна мода багатогранна і мінлива. Різноманітне поєднання одягу та аксесуарів дозволяє завжди залишатися в тренді. Будь-яка зміна звичного способу може вплинути на загальний імідж. Навіть простий пластиковий карабін, що з'явився на сумці, грає роль в цьому.

Створення нових моделей передує кропітка робота по підбору матеріалів та фурнітури.... ( подробнее )

Гра високої ставки грають між технологічними гігантами

Тепер, два веб-браузерів хочемо допомогти вам відсіч в тому, що стає ескалації гонки озброєнь конфіденційності.

Нові засоби захисту в Apple Safari і браузерів Mozilla Firefox і спрямовані на запобігання від провертання відповідальністю cookie-файли даних, які використовуються для входу в дані і переваги у більш широкій трекери, які взяти... ( подробнее )

Дивним чином ми з допомогою нового додатка Apple

Але зараз це в основному використовується людьми, які хочуть, щоб виміряти розмір своїх кішок.

Запобіжний додаток стало доступно на цьому тижні в рамках оновлення iOS від Apple 12 для айфонів і iPads.

Він використовує розумну технологію камери для визначення відстані, що дає вам достатньо точні відліки, як довгі або широкі об'єкти.... ( подробнее )

Як навчити дитину пізнавати світ за допомогою картинок птахів

Проходячи по лісі або вздовж парку, можна почути спів, а потім побачити птаха, яка його видає. Навіть дорослі не завжди за зовнішнім виглядом можуть визначити, яка перед ними пташка, тому важливо з дитинства показувати дитині картинки птахів, адже їх світ такий різноманітний. Як навчати

Якщо виникла необхідність познайомити малюка з навколишнім... ( подробнее )

Як стати популярним на "Ютубі": поради та рекомендації

«Ютуб» (YouTube) - самий популярний відеохостинг, який щомісяця переглядають більш 1.8 млрд зареєстрованих користувачів. Кожну хвилину юзери з усіх куточків світу заливають на сервіс понад 100 годин відео. Дані показники регулярно зростають.

Як стати популярною в «Ютубі» з урахуванням цієї скаженої конкуренції? Чи Реально це зробити... ( подробнее )

Принципи роботи пошукових систем. Пошукові системи в інтернеті

В інтернеті, на різних сайтах користувачеві пропонується великий обсяг різної інформації. Для отримання необхідних відомостей, пошуку відповідей на запитання створені пошукові системи. Почувши це словосполучення, багато думають про Google, «Яндекс». Однак пошукових систем в інтернеті набагато більше. Що таке пошукова система

Пошуковою системою... ( подробнее )