Новости

'Прикро': Цукерберг зіткнення над цим питанням

Генеральний директор Facebook відмовився не дають так чи ні відповіді, що спонукало Нью-Джерсі конгресмен Френк Паллоне сказав, що він "розчарований".

Р-н Паллоне запитав містер Цукерберг: "ви зобов'язуєтеся змінюючи всі налаштування за замовчуванням, щоб мінімізувати в максимально можливій мірі збору і використання даних користувачів?"

Соціальна... ( подробнее )

Марк Цукерберг порушить своє мовчання на кризу Facebook

Політики в США і Великобританії закликали відповіді про те, що соціальний медіа-гігант знав про те, як персональні дані передаються.

33-річний чоловік, який був колись обговорювали в якості кандидата в президенти, і пішов на землю, незважаючи на заклики до його до обличчя запити в обличчя, по обидві сторони Атлантики.

Попит на... ( подробнее )

'Горіховий' список слів секс-працівники не мають права використовувати

Секс-працівниці скаржаться, що їх робота буде затиснутий в лещата безглуздих законів у штаті Квінсленд, що в міліції, що вони можуть і що не можуть сказати потенційним клієнтам.

Уряд опублікувало правила реклами для секс-працівників в сонячному штаті-одні з найбільш драконівських в Австралію і перейти в майже збоченій ступенем деталізації.

Ключовими... ( подробнее )

Жарт елон Маск сміху падає плосковат

Це легко сказати, мільярдер, підприємець-це весело, але його остання жарт пішла вниз, як свинцевий повітряна куля.

У spacex і Tesla глава виконавчої влади має велике задоволення останнім часом в соціальних мережах. Будь він радісно оголошувати його вогнеметів, капелюхи, або інші випадкові атрибутику, або остришь про інопланетян, всі Маск... ( подробнее )

#Deletefacebook: "він перетворює все в місиво"

Facebook не сказати, скільки його 16 мільйонів австралійських користувачів перетворили їх назад на під-облогова Платформа. Але дані тенденції Google для Австралії показує пошукові запити, такі як "видалити facebook" різко зросли. Аналіз повідомлень у Твіттері з Storyful показує, багато, хто йдуть втратили довіру Марка Цукерберга чудовиська 580 мільярдів... ( подробнее )

Марк Цукерберг питання і відповіді на Facebook скандал

Засновник Марк Цукерберг дав відкрите інтерв'ю з представниками преси, виступаючи на скандал Кембридж аналітика, порушення конфіденційності та вимог соціального медіа-гіганта вплинув на виборах 2016 року в США.

Докладніше: Facebook знаходиться в центрі ще одного Дата-порушення скандалу

Слід бурхливий пару тижнів для мережі, після... ( подробнее )

Хитрощі, щоб мінімізувати ваші онлайн-відстеження

Гугл, наприклад, також розширене відстеження до влади своїх рекламних двигунів. І багато інші сайти і додатки працюють оголошення продається Facebook і Google і обміну даними з ними. Крім того, безліч послуг, включаючи додатки ?ber і Amazon зберегти докладну історію про вас.

Ось деякі зі способів, щоб блокувати або мінімізувати ці відстеження... ( подробнее )

Facebook визнає, що підлий поведінки

Сайт TechCrunch повідомляє, що три окремі джерела показали, що вони отримали повідомлення від Цукерберга, які зараз загадковим чином зникли з їх Facebook вхідні.

Однак, їх відповіді на його повідомлення і раніше залишаються.

подробнее )

Повені протесту Капітолій з Марков цукербергів нашого

Глобальної інформаційно-пропагандистської групи Авааз створила 100 картон вирізи засновника Facebook на галявині Капітолію США в якості 33-річна свідчить Конгресу.

По темі: Цукерберг прапори збір в Facebook

подробнее )

НБН розширює використання, як правило, використовується в Телстра ДФУ слід

З'єднання центру (раніше називався волокно-до-точки розповсюдження) запустити волокна ближче до дому і тому використовує менше старого мідна проводка, щоб прийняти остаточне підключення. Як результат, з'єднання працює краще, ніж ті, які більше покладаються на міді, таких як FTTN з'єднань, які, для деяких користувачів, не вдалося досягти максимальної... ( подробнее )