Новости

Батьки підлітка приймати радикальні заходи після того, як телефон споживає її життя

У 17-річний школяр з Пенрит у місті Вест знав, що вона робить погані рішення, забуваючи про навчання, боротьба з батьками і відчуває себе нещасною.

“По суті, я був нещасний і не щасливий всередині себе. Я не робив мої завдання. Я в 12 році і я не представляючи їх на час, і коли я зробив, вони були не дуже хорошої якості," Сайра розповіла... ( подробнее )

'Людина-павук' рятує малюка звісивши з балкона

Відеоролик, знятий в столиці у 18-му окрузі, показує йому, піднявшись на чотири поверхи протягом декількох секунд, щоб дістатися до дитини, повідомляє сонце.

Потім він тремтить через виступ і піднімає дитини в безпеці в шоці роззяв нижче.

подробнее )

Краща особливість Facebook ще йде

Messenger став інструментом для бізнесу, щоб спілкуватися з клієнтами, вміння спілкуватися з клієнтами на різних мовах, може допомогти підняти рекламу.

"Здатність говорити з ким завгодно без яких-небудь мовного бар'єру-це те, що ми дійсно схвильовані," головний Посланник Девід Маркус заявив у Facebook стартував цього тижня на щорічній конференції... ( подробнее )

Facebook запустить сервіс знайомств

Технологічний гігант подив вхід в ринок сватання був один з численних оголошень на своєму F8 для розробників на конференції в Сан-Хосе відразу, як показав новий інструмент для користувачів, щоб витерти їх Facebook історії, боротьбі з хуліганством фільтр для Instagram, впровадження великого бізнесу в whatsapp, і нову гарнітуру віртуальної реальності.

подробнее )

Техас істерити з підробленою вторгнення Обама простежити в Росії

Все це було по-іншому про це 2015 маневрів було те, що він бере участь командування спеціальних операцій, в ній беруть участь практикуючі швидкого розгортання, і мета його макет був недалеко від Техаського міста Бастроп.

Звичайні офіційні попередження були видані. Приготування були зроблені. Барикади пішли вгору.

Техас переконався... ( подробнее )

Хто винен у цій аварії?

Коли один водій поділився кадри недавньої аварії вони були у власникам кулачка рисочки Австралія сторінці Facebook, вони напевно не очікували, що Кількість коментарів, які вони отримали називаючи їх некомпетентними водіння.

Відео було знято в Маккуорі Філдс, Сідні, і показує рисочки власник Кем їхав по вулиці, коли темно Мазда, здається,... ( подробнее )

Аліта провів понад 1400 годині на додаток протягом чотирьох років

За останні чотири роки я був пальцем, спілкування, симпатії та аналізу фотографій чоловіків у храмі Тигра, поки зовсім недавно я зіткнувся сувору правду — я не збирався знайти свого принца на сайті знайомств.

Рятуючись труть пастку був довгий шлях розчарувань, розмиті селфи і живіт сміється, — дозвольте мені взяти вас через це.

Все... ( подробнее )

Чому європейці отримають більше прав, ніж австралійці

Обложені соціального медіа-гіганта, який постраждав у цьому році найбільший скандал відомості у своїй історії, буде змушений доставити сьогодні нові інструменти приватності, коли загальне регулювання захисту Європейського Союзу даних (GDPR) набирає чинності.

Але Facebook буде використовувати лазівку, щоб австралійці не отримують такі ж... ( подробнее )

Генеральний директор Twitter бластів Трампа думки і молитви

“Ми не можемо залишатися реагують на це, думав і молився, це більше не повториться в нашій школі, на роботі, або наше співтовариство плями. Це поза часом, щоб розвивати наші політики", - Джек Дорсі написав пан Трамп, Нью-Йорк пост повідомляє.

Ми не можемо постійно реагує на це, думав і молився, це більше не повториться в нашій школі, на... ( подробнее )

Травмована дочка йде в прямому ефірі на Facebook

Говорячи крізь сльози і тримаючи в біле лікарняний ковдру, щоб прикрити її обличчя, на 20-річну дочку вдарив у дев'яти звинувачення в нібито напад на її матір Деббі Combarngo.

"Справедливість переможе!!" вона написала.

подробнее )