Новости

Водій убер знятий їхала по стежці

Макс Фолі, 24, впливає на транспортну мережу за три з половиною роки, стверджуючи, що більшість зустрічей з таксистами, особливо в долині на вихідні – часто ворожих і "особисті".

З'явилися кадри, на неділю автомобіль з ясний стікер убер їхав по стежці на Уорнер-Стріт, де містер Фоулі знав, був незаконним, але сказав, що у нього немає іншого... ( подробнее )

Кембридж аналітика закритися в умовах кризи

Згідно з Нью-Йорк пост, політичних досліджень фірма була грюкнув в останні місяці для збору даних експлуатації, що критики сказали, що порушена недоторканність приватного життя 87 мільйонів користувачів Facebook.

Генеральний директор звільнений Олександр шухер також був знятий на приховану камеру, припускаючи, що фірми підкупив людей за... ( подробнее )

Меми Facebook зробити ще гірше

Меми і дотепів йдуть товсті і швидко, як "чужий" Марк Цукерберг провів другий день відхиляючих гіркі звинувачення про масові потужності його компанії — і циркулюючі в інтернеті чутки про те, що він був дійсно особи досяг апогею.

Джим Керрі розмістив малюнок мультфільм бос соціальна мережа як позаземної гостях від "планети Цукерберг", щоб... ( подробнее )

Обіцяє поліпшити досвід клієнта

Він обіцяє "підвищити задоволеність клієнтів" після пропущеного: "цифри скарги надто високі".

По темі: НБН розширює можливості застосування волоконно-до-поребрик

По темі: підтягування на високій швидкості НБН плани парний

Якщо зонд не робить телекомунікаційних провайдерів підняти їх гра, їх клієнти, принаймні, буде надано... ( подробнее )

Якщо це жінка, використовувати н-слово?

Тільки ходити на них не уявляла, що її мрія-заспівати Кендрік 2012 року вдарив М. А. А. Д. міста на сцені під час фінального ніч тусовки фестиваль у Галф-Шорс, Alamaba, в ній проводяться публічні лекції репер і в кінцевому підсумку освистали зі сцени.

Все це було пов'язано з білим вентилятором, визначається як Делані, вимовляючи слово три... ( подробнее )

Цукерберг, Apple війну слів

Засновник Facebook мільярдер виступив за затвердження тести на співбесіду відразу після того, як бос компанії Apple минулого тижня підірвали соціальні мережі за порушення споживачів "права людини" на життя шляхом продажу своїх даних третім особам, повідомляє Нью-Йорк пост.

подробнее )

Бос НБН на 100 Мбіт / с фіксовані Бездротовий зв'язок: 'ми вбили його

Австралійці не зможуть отримати швидкість 100 мегабіт в секунду при фіксованій бездротової продукт національної широкосмугової мережі, компанія за впровадження поступився.

НБН зі спокійно зарубали план, щоб забезпечити максимальну швидкість ярус над його фіксованих бездротових веж, переїзд у більш ніж 300 000 потенційних клієнтів.

Головний... ( подробнее )

Бінго макет Цукерберга вибачитися перед виступом

На 33-річного погодився виступити перед Конгресом США в середу і вибачитися за роль його компанії в останній скандал конфіденційність даних і дозволяючи іноземного втручання в президентські вибори 2016.

За його підготовлених зауваженнях, випущених до його появи, він скаже, вибачте за соціальні мережі компанія не приймає "досить широке уявлення... ( подробнее )

Facebook: Цукерберг каже, що компанії відповідь була "дуже повільно"

Але в той час як 87 мільйонів користувачів Facebook були повірені, що буде помітний у скандал Кембридж аналітика, навіть можна було б обслуговували російські передвиборну агітацію в соціальній мережі і на своїй Instagram відгалуження, як показали попередні показання виконавчий директор Марк Цукерберг на ніч.

У своєму вступному слові 2700... ( подробнее )

Ви повинні змінити свій пароль в Твіттері

У соціальній мережі сказав, що внутрішнє розслідування не виявило яких-небудь з 330 млн паролів були вкрадені або неправильно інсайдерами, але і розповіли всім користувачам розглянути питання про зміну їх "зайвої обережності", сонце доповідей.

Сайт Джек Дорсі не кажуть, скільки паролів постраждали.

Представник Twitter сказав:... ( подробнее )