Новости

Megogo: відгуки, опис і можливості

Що робити, якщо виникло бажання подивитися фільм, особливо новинку, але з будинку виходити не хочеться, немає часу і можливості на відвідування кінозалу? У цьому допоможе онлайн-кінотеатр. Одним з таких є давно відомий Megogo. У цій статті розглянемо всі можливості, які надає компанія. Також торкнемося відгуків про Megogo.

Що таке Megogo

Це... ( подробнее )

Платформа Best Changers: відгуки

В мережі Інтернет тисячі різних оголошень про роботу, про заробіток. Але тільки частина з них є реальними способами заробити гроші. Решта - це шахрайські схеми виманювання грошей або робота, в якій не платять. У статті ми розглянемо платформу з назвою Best Changers, про те, чи реально заробити на ній. Назва

Платформа називається Best Changers,... ( подробнее )

В'язання гачком: схеми "віяла" за лічені хвилини

Щоб створити красивий виріб, потрібно підібрати оригінальний і незвичайний візерунок. Цікавим варіантом для створення багатьох елементів гардеробу і прикрас є візерунок "віяло". Розрізняють кілька схем "віяла" гачком, які легко виконати. На що варто звернути увагу при виборі схеми?

Схему "віяла" гачком варто вибирати у відповідності з основними... ( подробнее )

Шапка Наполеона: назва, фото, майстер-клас по виготовленню

Якщо у людей раптово запитати, як називається шапка Наполеона, то дев'ять з десяти упевнено скажуть: треуголка. І будуть неправі. А якщо не трикутний капелюх, то що ж тоді? Про це ми і поговоримо в цій статті, а також розповімо, як зробити її самостійно. Як називається шапка Наполеона

Головний убір Бонапарта правильно називається трикутний... ( подробнее )

Клієнти залишилися без інтернету, так як провайдер тягне палець на НБН

Сайт amaysim в значній мірі відомий як мобільний віртуальний мережевий оператор (MVNO), який забезпечує клієнтів з власних телефонів мобільний сервіс, який орендує в мережі Оптус. Компанія також забезпечує енергетичні плани і, до недавнього часу, плани домашнього інтернету.

Але наприкінці жовтня клієнти, які підписали з компанією на домашній... ( подробнее )

Люди в люті після попередження з'їсти тільки шість гарячих фішок в день

Але, схоже, у когось є реальний чіп на плечі про нього.

У дослідженні, опублікованому цього тижня професор Гарварда і харчування вчений професор Ерік Рімм, стверджував, що люди повинні споживати не більше шести фішок в день, щоб уникнути довгострокових проблем зі здоров'ям.

Проф Рімм грубо описав гарячі фішки як "крохмаль бомби"... ( подробнее )

Не відображаються відгуки на "АлиЭкспресс". Що робити?

Багато користуються інтернет-сайтами для замовлень техніки, одягу або чогось іншого. Іноді буває, що написані відгуки на "АлиЭкспресс" не відкриваються або не виходить їх доповнити. Ця стаття допоможе вирішити згадані проблеми. Що таке AliExpress?

AliExpress - один з найпопулярніших інтернет-сайтів у Росії. Користуючись ним, можна купувати... ( подробнее )

Група «Віддам даром» у «ВКонтакте»: відгуки покупців. «Віддам даром» – реальна допомога чи шахрайство?

Соціальну мережу «Вконтакте» заполонили групи «Віддам даром». Вони мають як глобальний обхват, так і локальний: по містах або областях. У великих містах співіснують відразу кілька десятків і навіть сотень таких груп. Якщо вбити в пошук в соціальній мережі «віддам даром», то вийде близько 34 936 груп. У Москві їх більше 350 на даний момент. І щодня... ( подробнее )

Гордій Колесов - російська зірка в Китаї

Колесов Гордій у свої 9 років вже встиг стати світовою знаменитістю. Цей хлопчик-вундеркінд у 2015 році переміг в китайському талант-шоу, він захоплюється шахами, володіє п'ятьма мовами і знає напам'ять більше п'ятисот китайських ідіом. Біографія

Народився Гордій у Москві 18.08.2008. Коли йому було всього два місяці, сім'я переїхала в Китай,... ( подробнее )

Святі зображення Шеріл Сендберг в Силіконовій долині розгортається

Після відходу з Google, щоб стати головний операційний директор Facebook в 2008 році, вона не могла поставити ногу неправильно.

Зараз 49-річний виконавчий часто був описаний як дорослий в номері на Facebook — матері, здатної і наявність достовірної, щоб компенсувати недосвідченість і нездатність Цукерберга зв'язку з громадськістю.

Її... ( подробнее )